Podporujeme absolventy kurzů

logo-ub-300Cílem tohoto projektu je umožnit co nejširší veřejnosti trénovat běh s kvalifikovanými instruktory běhání tak, aby z běhání měli radost a dlouhodobě se mu mohli aktivně věnovat. Proto absolventům našich kurzů přinášíme podporu i po jejich absolvování. Snažíme se o to, abychom jim vytvořili co nejpříznivější prostředí pro trénink vlastních žáků. Abychom jim vytvořili zázemí a oni se tak věnovali především tomu, co je baví – běhání.

Portál Učitel běhu

Nejviditelnější částí podpory je portál Učitelběhu.cz – ten je určen pro laickou veřejnost a slouží jako databáze instruktorů podle lokalit. Absolventi našich kurzů tak získají prostor pro svou prezentaci a pomáháme jim získávat své vlastní žáky. Na portále Učitelběhu.cz také publikujeme články s běžeckou tématikou – a to jak z pera předních českých odborníků, ale i našich instruktorů. Součástí portálu je také stránka na Facebooku, kde vytváříme komunitu lidí se zájmem o běhání, přinášíme jim zajímavé informace a propojujeme je s absolventy.

Akce na podporu běhání

Ve spolupráci s městy ze kterých pochází naši absolveti připravujeme propagační výběhy zdarma s účastí některého z lektorů kurzu Instruktor kondičního běhu. Na těchto výbězích se zájemci z řad veřejnosti dozví, jakým způsobem mohou trénovat s absolventy a vyzkoušet si to. Dále díky spolupráci s našimi partnery přinášíme možnost vyzkoušení si běžecké obuvi v průběhu výběhu a nákup za zvýhodněné ceny.

Marketingová podpora

Dalším způsobem podpory jsou základní marketingové materiály pro instruktory – vizitky, letáčky, plakátky, trička. Ty umožní prezentaci a rozběhnutí vlastních tréninků.

Výhodné nabídky od partnerů projektu

Absolventi a jejich žáci mají možnost využití výhodných nabídek od partnerů projektu – například na běžecké vybavení a obuv značky Salming.