1. Z chůze do běhu aneb INDIÁNSKÝ BĚH (2 denní kurz)

DATUM ŠKOLENÍ:
– 8. – 9. 4. 2017 – Ostrava
– 27. – 28. 5. 2017 – Praha
– 16. – 17. 9. 2017 – Praha
– 11. – 12. 11. 2017 – Praha

ČASOVÁ NÁROČNOST:
sobota – 9:00 – 18:00, neděle – 9:00 – 17:00

ŠKOLITELÉ:
Miloš Škorpil a Mgr. Michal Pietrak

PŘIHLÁŠENÍ:
Pro přihlášení využijte přihlašovací formulář na tomto webu nebo přihlášku zašlete na e-mail: klara.pietrak@fp-academy.com ve formátu jméno a příjmení, telefon, e-mail, datum školení, adresu pro zaslání certifikátu a vystavení faktury

PLATBA:
Platba předem na účet viz faktura: 3999 Kč
Rezervace je platná od zaplacení školení

POŘADATEL SEMINÁŘE:
FP-ACADEMY.com – Evropská Training s.r.o.

Indiánský běh jakožto počátek a startovní páska každého, kdo by chtěl začít zdravě a správně běhat. Jak sám název napovídá, tento způsob přemisťování a dnes již jako pohybová aktivita má historické kořeny u indiánů, kteří se tímto způsobem v celku rychle a efektivně dokázali pohybovat a tímto i zdolávat rozlehlé vzdálenosti severní a jižní ameriky. INDIÁNSKÝ BĚH využívá jak chůze i běhu a je velice důležité vždy správně načasovat prostřídání jednotlivých úseků. Také je velice důležité znát sám sebe, dokázat odhadnout své možnosti a poslouchat a respektovat své pocity.

Seminář „Z chůze do běhu aneb INDIÁNSKÝ BĚH“  Vám ukáže jak z jednoduché chůze postupně přecházet do běhu a tím začít překonávat větší vzdálenosti a plnit si tím také své cíle. Na tomto semináři získáte rozdělení základních stereotypů a technik kondiční chůze a také první úvod v tréninkovém principu technik kondičínho běhu – přirozeného běhu. Absolvujete několik naučných lekcí z chůze do běhu indoor a outdoor. Dále si osvojíte základy pedagogiky, psychologie klienta a vše co souvisí s trenerskou činností potřebnou pro vedení individuálních a skupinových lekcí „Z chůze do běhu aneb INDIÁNSKÝ BĚH“ Je to také první testovací kurz, kde Vám doporučíme termín pro absolvování další praktickou část Instruktor Kondičního Běhu.